Satilik Diğer (Arsa), Chunox Village, Corozal Town, Belize, Chunox, Corozal District, Belize C.A

Satilik - Cod. 36808

  • Tipoloji: Diğer (Arsa)
  • Bölge: 38040.500 m²
  • Daire No: NA
  • Kat: NA

Acreage, Chunox şehir sınırlarında 1/2, şehir dışındaki sınırların dışında yer almaktadır. Mutfak suları Chunox su hattından ithal edilebilir. Nehre giden yol bir Hükümet yoludur ve köyün genişlemesiyle birlikte, yolun elektrik üretimini genişletmesi beklenmektedir. En yakın komşu yaklaşık 1/2 mil uzaklıktadır.
       Nehir, Progresso Lagünü'nü 7 mil uzunluğundaki Laguna Seca ile birbirine bağlar. Tesis, Chetumal Koyu'na ve Karayip Denizi'ne inen Laguna Seca'ya yaklaşık 2 blok uzaklıktadır. Nehrin eşsiz bir özelliği, geleceğe göre, BOTH yollarını akmasıdır.
       9.4 dönümlük kabaca üçte ikiye ayrılıyor. Üç dönümlük bir park gibi atmosferde, suya yakın tiff çim (yeşil çim koymak gibi) vardır. Bermuda otu sudan daha da geri döner. Doruk ekosistemin geri kalanını kesen olgun mermi ağaçları, bazılarının etrafındaki yollar ve açık alanlar vardır. Doğu sınırı, 20 yıl önce sürülebilir bir hükümet yoludur. Bu günlerde bitki örtüsü boyunca bir tünel. Güney sınırı için de aynı.
Yeni bir temizlik birkaç yanmış yamalar bıraktı, ancak tiff çimleri zaten geri geliyor. Terk edilmiş bir Maya topluluğu, tesise yaklaşık 2 km uzaklıktaki Progresso Lagünü'ne doğru giden nehirden keşfedilebilir. Bir çok iş yapılmış ve mülk temiz ve gelişmeye hazır tutulmuştur.

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB